Kadra

• Ciocia Asia i Wujek Mirek – nad działalnością przedszkola czuwają, jak zajdzie potrzeba to w piłkę z dziećmi grają, finansami się zajmują i zabawki dzieciom kupują.
  • Ciocia Ania – działa, planuje, pracę przedszkola organizuje.
  • Ciocia Agnieszka – Słoneczkami się zajmuje, do dalszej edukacji dzieci przygotowuje, zawsze ciekawym pomysłem posłuży.
  • Ciocia Klaudia – Słoneczkami kieruje, w przedszkolu zabawy ruchowe organizuje.
  • Ciocia Magda – Misiów z uśmiechem pilnuje, gdy trzeba foto – relacje z życia przedszkola przygotuje.
  • Ciocia Gosia – Misiom naukę poprzez zabawę pokazuje, dobrej formy fizycznej dzieci dopilnuje.
  • Ciocia Jola – o kuchnie dba, dzięki niej każde dziecko pełny brzuszek ma, czyści i poleruje – porządku w przedszkolu pilnuje.
  • Ciocia Marta – gdy język w buzi szwankuje poprzez ćwiczenia go zreperuje.
  • Ciocia Ania – wprowadza w wielki świat, poprzez naukę języka angielskiego.